O inwestycji

Apartamenty

Handlowa
Residence

to miejsce o wyjątkowym designie, charakterystycznym dla progresywnego budownictwa. Budynek, który stanie przy ulicy Handlowej posiadał będzie 17 apartamentów o powierzchni od 37m2 do 80m2, idealnie przystosowanych dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia. Wysoki standard wykończenia zapewni doskonałą jakość i komfort użytkowania apartamentów. Budynek posiada parking podziemny, dzięki któremu już nigdy nie będziesz zmuszony do długiego poszukiwania miejsca parkingowego. W Apartamentach Handlowa Residence otrzymasz prywatne miejsce parkingowe na własność. Podziemny garaż zapewni także większe bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami atmosferycznymi dla Twojego samochodu.

Parter budynku

Na parterze budynku Handlowa Residence znajdować się będą dwa lokale usługowe prowadzące spokojną działalność. W jednym z nich powstanie prywatna przychodnia medyczna, dzięki której mieszkańcy zyskają dostęp do natychmiastowej pomocy medycznej bez konieczności wychodzenia z budynku. Powyżej apartamentów umiejscowiona zostanie przestrzeń biurowa, otoczona zieloną roślinnością. Budynek zostanie wyposażony w windę - która zagwarantuje wygodę przemieszczania się osobom niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi, a także ułatwi transport rowerów, zakupów i wszelkich dużych przedmiotów.

Nowoczesny projekt

Apartamenty w naszym budynku zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej odzwierciedlać potrzeby nowych nabywców. Dlatego występują w kilku wersjach różniących się metrażem powierzchni mieszkaniowej. Każdy apartament wyposażony jest w wielkoformatowe okna, które zapewniają dużą ilość światła wpadającego do wnętrza, czyniąc je miejscem przytulnym, energetyzującym i jasnym. Każdy apartament posiada prywatny taras, będący idealnym miejscem na poranną filiżankę kawy lub wieczorny relaks. Tarasy występują w formie loggia - mieszczącego się w strukturze budynku lub balkonu wiszącego, w zależności od predyspozycji nabywcy.

Ulica Handlowa znajduje się w bezpiecznej i spokojnej okolicy, stanowiącej idealne miejsce zamieszkania dla każdej osoby poszukującej wysokiego standardu w połączeniu z dogodną lokalizacją.

nowoczesny
design

Apartamenty Handlowa Residence to inwestycja zaprojektowana w stylu nowoczesnego budownictwa, łączącego komfort i funkcjonalność z modnym, postępowym konturem. Budynek będzie wykończony designerską elewacją z ozdobnych płyt betonowych, cegły ozdobnej oraz w barwach blachy Corten. Okna o wysokości 2,20m osadzone od podłogi idealnie wpasowują się w styl modernistyczny dużego miasta. Ich obecność gwarantuje jasne, optycznie powiększone pomieszczenia, które będą stanowić przyjemną przestrzeń do życia dla osób o sprecyzowanych wymaganiach. Budynek będzie posiadał ekologiczny akcent - w formie zielonego nieużytkowego dachu.

Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej w centrum zielonego osiedla.

Wybierz apartament