0
Wolnych
apartamentów
Warszawa,
Targówek, Handlowa 50

Targówek apartamenty

Handlowa
Residence

Poszukujesz idealnego miejsca zamieszkania, na miarę XXI wieku, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Pragniesz spokoju i odpoczynku od codziennego zgiełku Warszawy, jednak długi dojazd do pracy lub szkoły nie wchodzi w grę? Zależy Ci by utrzymać kontakt z cywilizacją, nie rezygnując jednocześnie z bliskości natury, dlatego szukasz miejsca w zielonej okolicy? To wszystko daje Ci zamieszkanie w nowoczesnych apartamentach Handlowa Targówek.

Zobacz więcej
WYBIERZ
PIĘTRO

Nowoczesne apartamenty

Zamieszkaj na targówku

Nasza inwestycja została dokładnie przemyślana, zaprojektowana i dopracowana pod każdym względem. Podjęliśmy wyzwanie, by stworzyć jedno miejsce, które spełni wszystkie potrzeby nowoczesnej rodziny w dużym mieście. Nie musisz rezygnować z wysokich standardów swoich oczekiwań. Nasza inwestycja oferuje apartamenty w doskonałej lokalizacji, pozwalającej na szybki transport do centrum, dowolnej dzielnicy lub podmiejskich miejscowości. Oferujemy komfortowe apartamenty w nowoczesnym, designerskim budynku z windą i podziemnym garażem, a także bezpieczną, spokojną i atrakcyjną okolicą z dostępem do nowoczesnej infrastruktury oraz ośrodków zieleni.

Apartamenty blisko metra

Dogodna
lokalizacja

Największym atutem Apartamentów Handlowa Residence jest doskonała lokalizacja. Spokojna okolica zapewni idealną przestrzeń do życia dla osób, które pragną spokoju w dużym mieście, jednocześnie nie tracąc na dostępności transportu do centrum i innych dzielnic miasta. Odległość dzieląca budynek od stacji metro Trocka to tylko 300m. Budynek zlokalizowany jest w centrum zielonej dzielnicy Targówka mieszkaniowego, w bliskiej odległości do rozległego parku Wiecha. W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne elementy infrastruktury takie jak place zabaw, przedszkole i szkoła, korty tenisowe, fitness kluby, teatry, sklepy wielkopowierzchniowe i osiedlowe. Wysoka dostępność usług i produktów w tej części miasta sprawia, że od wszystkiego czego potrzebujesz dzieli Cię kilka minut pieszo.

Zobacz więcej

Apartament marzeń

Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej w centrum zielonego osiedla.

Handlowa Residence

Umów się
na spotkanie

Jeżeli nie godzisz się na kompromisy i poszukujesz miejsca, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania - zadzwoń i umów się na spotkanie.   

  · W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
  · O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać 
  w tym miejscu.
  · * W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Development sp. z o.o., Flash Ventures ASI sp. z o.o., Flash Investment Group sp. z o.o., Flash Solar MP II sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego 
  formularza."